Trendy jak co roku mają tendencje zaskujące i pełne nowych inspiracji. Wiosna to przede wszystkim skórzane kurtki, spodnie odpowiednio dopasowane do figury.

Dominuje motor – trend motocyklowy

trendySkóra, skóra i jeszcze raz skóra. Skórzana spódnica z pikowanymi elementami i pikowanym zamkiem. Do tego kompletu nieodzowne są ciężkie buty. Trendy, które zaciągnięte są z zimy to naturalnie legginsy.  Kolorem dominującym jest czerń i srebro. Aby dodać swojemu stylowi dobrego wyglądu i szalonego trendy, każda kobieta powinna nie zapomnieć o dodatkach. Dodatkami nieodzowymi w tegorocznej wiośnie to klamry, bransoletki, wisiorki, korale, naszyjniki, wysokie buty, skórzane paski, duże torby. Zaczerpnięte “kocie” okulary stanowić będą dobry dodatek wiosenny. Wspomniane torby, powinny być skórzane noszone w dzień lub małe  na wieczór.

Kobieco i zmysłowo

styleKobieco i zmysłowo to długo i romantycznie. Trendem wiosny to w odcieniach brązu lub beżu długie do ziemi spódnice i sukienki.trendy w stylach Wiosna to również sukienka klepsydra lub sukienka ołówkowa w kratke lub paski. Sukienki z podkreśloną talią z kolorystyką pastelową. Nie da się ominąć spodni i koniecznie z wysokim stanem, nie wypada nie wspomnieć o jedwabnych lub satynowych połyskujących bluzkach z szerokimi rękawami. Modne futerkowe kamizelki, frędzle na torebkach, butach kończą tegoroczne tredy i style. Oczywiście każda kobieta tworzy co roku swój odręby styl na którym nidy się nie zawiedzie.